PRZYKŁADY PROJEKTÓW
STOISK MIESZANYCH
Propozycja stoiska piętrowego
w usytuowaniu półwyspowym
Małe stoisko piętrowe producenta szyb samochodowych
Półwyspowe stoisko targowe
8 x 9m
Średniej wielkości stoisko narożne z octy i MDF
Stoisko mieszane na usytuowaniu narożnym
Małe stoisko narożne z wyraźnym frontem niesystemowym
Ciekawe stoisko narożne, wykonane z zabudowie mieszanej
Projekt ekspozycji półwyspowej dla koncernu „Philips”
Projekt ekspozycji dwupowierzchniowej w Kielcach
Projekt ekspozycji półwyspowej na powierzchni półwyspowej 8 x 5 m
Projekt ekspozycji dla firmy „Ekoplon” na targach „Agrotech”
Projekt ekspozycji piętrowej
o powierzchni 6 x 6 m
Stoisko o usytuowaniu narożnym
Przykład stoiska o konstrukcji z elementów systemu „octanorm”, zabudowanego w stylu „Maxima”. Stoisko o usytuowaniu narożnym o wymiarach w rzucie 6 x 6 m, bardzo wysokie (6 m). Wypełnienia HDF pokryte wydrukami wielkoformatowymi, symbolizującymi powierzchnie ścierne (Wystawca jest producentem takich wyrobów). Charakter zabudowy jest lekko przezierny . Obie lady info wykonane zostały jako niesystemowe. W ramach stoiska zaplanowano gabloty na prezentacje drobnych elementów oferty. Pośrodku duża maszyna z oferty Wystawcy.
Stoisko o wymiarze 5 x 5 m
Stoisko narożne o wymiarze 5 x 5 m, zabudowane systemem oktagonalnym. Typowe umiejscowienie zaplecza w martwym rogu stoiska. Zewnętrzne wypełnienia systemu wykonane są jako sztywne, fazowane płyty MDF o grubości 8 mm, z fazowanymi do 3 mm rantami, pozwalającymi na umieszczenie w nucie systemu. Na nich zamocowane są płyty prezentujące ofertę Wystawcy. Dodatkowo, na środku stoiska, stoi konstrukcja z płyt MDF, stanowiąca duży prezenter materiałowy Wystawcy. Nad stoiskiem zwieszono z trawersu materiał z nadrukiem reklamowym, zamocowany dodatkowo do łączyny systemowej .
PRZYKŁADY REALIZACJI
STOISK MIESZANYCH
Ekspozycja dla 4 Wystawców włoskich na targach TAROPAK
w Poznaniu
Stoisko narożne zabudowane
na powierzchni 8 x 8 m dla firmy „Ekoplon”
Ekspozycja targowa dwupowierzchniowa w Kielcach dla firmy „Safe Road”
Stoisko narożne o wymiarach
6 x 6 m z piętrem
Ekspozycja 7 x 4 m półwyspowa, napiętrzona w 100 %
Stoisko o wymiarach 10 x 7 m, półwyspowe
Stoisko o wymiarach 10 x 7 m, półwyspowe. Zbudowane z systemów „octanorm” i „Maxima” w sposób mieszany. W centrum stoiska podest zabudowany niesystemowo, podłoga na podeście wykończona panelami podłogowymi. Ściana tylna podestu wykonana z wypełnień szklanych, dostosowanych do specjalnych mocować na system „Maxima”, pokryta transfluentną grafiką. Fryz na systemie „Maxima” składa się z płyt „kappa”, naklejonych na system taśmą Scotch, oklejonych folią graficzną. Zaplecze wąskie na tylnej ścianie, za podestem.
Ekspozycja narożna 6 x 6 m
o zabudowie symetrycznej
Duże stoisko wyspowe 24 x 14 m na targach „Poligrafia” w Poznaniu
Stoisko 10 x 8 m w układzie półwyspowym
Stoisko półwyspowe 10 x 6 m
z systemu Maxima
Stoisko wyspowe 12 x 12 m
z zabudową piętrową
Ekspozycja narożna częściowo piętrowa, 12 x 10 m
Stoisko dla firmy „Grande”
na targach BUDMA w Poznaniu
Stoisko narożne dla firmy „Ekoplon”
To stoisko ma aż 7 m wysokości! Jest to narożna zabudowa o wymiarach w rzucie 10 x 8 m, zabudowana systemem oktagonalnym. W większości wypełnienia zadrukowane są wydrukami wielkoformatowymi. Zaplecze nietypowo usytuowane jest w środku zabudowy tworzącej pylon stoiskowy, tuż przy rogu stoisko. Pylon ma od frontu przymocowaną zabudowę niesystemową z płyt MDF, z wykonanym dodatkowo architektonicznym detalem zadaszenia z elementów metalowych. Pylon jest nośnikiem logotypu 3D, wyciętym z pleksiglasu i zamocowanego na dystansach do niesystemowej ściany.
Stoisko mieszane z poznańskich targów SAWO
Przykład stoiska mieszanego z poznańskich targów SAWO. Stoisko ma w rzucie 8 x 5 m, w układzie półwyspowym (otwarte z 3 stron). Jako elementy niesystemowe z płyt MDF wykonano: ladę informacyjną, stojącą pośrodku stoiska przy komunikacji, prezenter środkowy, stojący przy ścianie zaplecza, prezentery boczne i podesty na manekiny. Resztę zabudowy, skoncentrowaną na tylnej ścianie stoiska, wykonano z systemu „octanorm”.